Jaunākais miniblogos
« - 1 - 2 - 3 - ... - 558 - 559 - 560 - ... - 694 - 695 - 696 - »
Apskatīt (9 komentāri) PainFoinmr pirms 12 gadiem teica:
Fiddlesticks džungļos. Vai kopumā viņš ir stiprs, un kādā komandā viņš noder visvairāk?
Apskatīt (9 komentāri) Athe pirms 12 gadiem teica:
Pēdējā laikā katra spēle. godīgi sakot - jo tuvāk 30lvl un vairāk man tādus tīmā iešķiebj, jo vairāk un stiprāki retardi viņi ir. reāli šeit shyvanai gold's s2, bet nu tāds ambālis ka tik turies. reāli domāju o, būs beidzot laba spēle, figu. lee sins vispār tādus gankus mauca. atnāk botā kādā 3min, nosēž krūmos 2min un tad izdomā, ka uzmetīs savu q minionam un pabaidīs pretiniekus. kr4 visa spēle pa dirsu, centos vēl kko saglābt, bet tā vietā mani upurēja, lai aizkavētu pretiniekus.
un jā, kata ir totāla sāpe pakaļā, reāli nekad neesmu bijis spēlē, kurā katarina nebūtu nofīdota.
https://img.exs.lv/athe/spele.png
btw - neesmu nekāds pro, bet nu tie čali ir retardi.Apskatīt (16 komentāri) PainFoinmr pirms 12 gadiem teica:
Kāpēc ~1200-1300 elo visbiežākais mid čempions ir katarina? Viņa burtiski ir nekam nederīga, ja pretinieki paņem silence vai knock up vai stun, papildus, viņa nepalīdz nekādā veidā komandai un bieži vien zog killus, dabūjot overkillus, un, atstājot komandu vājāku par pretiniekiem. Pēdējā laikā insta dodge visas spēles, kurās ir katarina, jo esmu zaudējis spēli, kur ieiet vidū katarina, safīdojas līdz 15/4 un tad uzskata, ka var 1v5 uzvarēt, bet komanda ir vāja un nevar uzveikt atlikušos čempionus.
Apskatīt (2 komentāri) lvmazaafakaa pirms 12 gadiem teica:
Uzmanaties skamo acc!!
Tātad īsumā.
Pagāšgad ja nebija neviena bana riots tev iedeva rp.
Sabēdājos ka šoreiz tā nebūsbet pēkšņi man sāk rakstīt
https://www.bildites.lv/viewer.php?file=jztzt9igprf79xkb42j.png
https://www.bildites.lv/viewer.php?file=nt3hzx9jrx5fmw05djc2.png
https://www.bildites.lv/viewer.php?file=17iosg5774xhige7nimc.png
Ievadiju kautakdu huinju tā saita aiels un mani pārmeta uz wikipedia page.zinu ka tas acc pieder latvietim, nabagam lkm scammed acc
pats saits
http://freeriopoints.1x.biz/
Apskatīt (3 komentāri) mjau pirms 12 gadiem teica:
Nahrenizer: jayce, ignite would be better
SuplemetDietyPL: Oh
SuplemetDietyPL: Sorry, didnt pay attention to my SS
SuplemetDietyPL: Lee, exhaust mby?
Nahrenizer: hitler didn't pay attention to his SS aswell
Nahrenizer: and you know what happened
SuplemetDietyPL: :d
le master trole ))Apskatīt (37 komentāri) Robii pirms 12 gadiem teica:
Nu ko. šodien esmu piedzīvojis pašus labākos teams 1300 elo,tagad jau 1200 elo zvaigznes pārādās,brīnišķīgi zaudēta spēle,132elo lost pa pāris dienām. NP. nezinu kapēc es.
Apskatīt (9 komentāri) Ducky pirms 12 gadiem teica:
Dazos streamos esmu redzjis savadaku shop izskatu. piemer athene pie recomneded ir 3 linijas ar 5-8 itemiem. kapec ta?
Apskatīt (22 komentāri) Robii pirms 12 gadiem teica:
Jāparaud exā
nokritos par 120 elo,sht,ko lai dara? moš drīz būs <1250Apskatīt (21 komentāri) NoTitsNoFun pirms 12 gadiem teica:
Es vienkārši dievinu Amumu.. Izdomāju uzspēlēt reāli viena no pirmajām reizēm jungle 3 uzvaras pēc kārtas 4/0/5, 7/4/14, 14/4/12... viņam tie divi stun un ganki ir tik elementāri noteikti nākošais čemps ko ņemšu..
« - 1 - 2 - 3 - ... - 558 - 559 - 560 - ... - 694 - 695 - 696 - »