Gundy miniblogs

  • Gundy
    0

    EUW aicinat 11lvl
    tawila lv

    • rewzk
      0

      Atkal ar saviem, nespēlēju normal games/normal games priekš plebiem. Jaunieti visiem pohu* par tavu rankeds, citi izbauda laiku ārpus tryhard only mode, ja vēlās tad arī tur var tryhard uzspēlēt. Godīgi sakot jau riktīgi sāc kaitināt ar to frāzi

      • Amorphis
        +2

        Redzi, abi spriežat nepareizi. Rankedos vidēji skatoties vienmēr būs labāks game experience, gadījumā, ka tiek salīdzināts ar blind picks.
        Ir cilvēki, kuriem more fun ir spēlēt higher quality (cik nu katra elo atļauj) spēles, ir tādi, kuriem patīk blind pickā iepickot soraka jungle un darīt sūdu. Nevajag sodīt nevienu no abiem.

    • kewyy
      0

      Add eune / haha good game

    • eclipzh
      0

      Vai tad tu jau neesi noquitojis? biggrin_mini2.gif

      • Gundy
        0

        Is it even possible?

    • Mārtiņšš
      0

      Accept

      • Gundy
        0

        Shovakar accept, biju aiznemts. Shonakt domaju rambaat, kas veel rambaas

    • mailija
      0

      Tu skinus dosi arī? biggrin_mini2.gif

      • Gundy
        0

        Kaads veel atceraas biggrin_mini2.gif Varbut kadu mistery velak, ir jauna metode rp, pa 30e 15000rp, tapec rambaju ar fresh, jautraak

    Atpakaļ Uz augšu

    Jaunākais portālā

    Šodien aktīvākie