TEAM BUILDERS TIEK PĀRCELTS UZ 21. AUGUSTU!

Pēc aptaujas rezultātiem tika nolemts, ka turnīrs tiek pārcelts uz svētdienu! Lūdzam tos, kas ir reģistrējušies un svētdien netiek, par to paziņot, rakstot šeit vai uz epastu - info@goexanimo.lv . Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

 

Ar prieku paziņojam, ka 21. augustā , norisināsies trešais Team builder turnīrs mūsu eSporta klubā Sarkandaugavas ielā 31.

Nav svarīgas ne tavas prasmes, ne ranks, kurā atrodies, jo šajā turnīrā visas komandas ir vienlīdzīgas un tiek izveidotas brīdi pirms turnīra sākuma. Turnīrs ir lieliska iespēja katram uzlabot savas prasmes spēlē, iepazīt jaunus cilvēkus un vienkārši jautri pavadīt brīvo laiku mūsu klubā.

Lieliska izdevība šoreiz paveras zemāka ranka spēlētājiem, kas vēlas nodemonstrēt savas prasmes, jo sakarā ar turnīru “PROJECT:CONNECTION” ierastie Exanimo un citu komandu spēlētāji visticamāk nepiedalīsies.

Turnīra dalības maksa ir 5 eiro, skatītājiem – bez maksas.

 

Kā notiek komandu izveide?

            Visi spēlētāji tiek sadalīti grupās pēc viņu ranka un divām paša izvēlētām pozīcijām spēlē, uz nelielām lapiņām tiek sarakstīti spēlētāju niki un ielikti atbilstošajā tier un lomas “groziņā”, piemēram :

ranks/loma Top Jungle Mid ADC Support
tier1(Diamond+) 0 1 1 2 0
tier2(Gold-Platinum) 10 6 8 8 8
tier3(Bronze-Silver) 4 6 4 2 4

Turpat tiek izvēlēti 6 – 8 komandu kapteiņi (atkarīgs no kopējā dalībnieku skaita), kuriem ir līdzvērtīgas prasmes spēlē, visdrīzāk tie ir spēcīgākie spēlētāji. Kapteiņiem tiek noteikta izlozes secība un sākas sadale komandās:

 • katrs kapteinis noteiktajā secībā izvelk no sev tīkama tier un lomas groziņa spēlētāju;
 • ja tiek izvilkts spēlētājs, kurš jau ir izvēlēts, tad kapteinis drīkst vilkt vēlreiz (tā gadās, jo katram ir divas pozīcijas, tas nozīmē – divas lapiņas);
 • izloze beidzas, kad visi spēlētāji ir sadalīti komandās.

Šī komandu izveides sistēma var mainīties.

 

Kā pieteikties turnīram?

Turnīra minimālais dalībnieku skaits ir 30, bet maksimālais – 40. Lai garantētu savu dalību turnīrā, jāveic iepriekšēja reģistrēšanās, jo priekšroka gadījumā, ja nevar izveidoties pilna pēdējā komanda (piemēram, ieradušies ir 37 cilvēki), tiks dota iepriekš reģistrētiem spēlētājiem. Gadījumā, ja neizveidojas pilna komanda no  tiem, kas jau ir samaksājuši, nauda tiks atgriezta, bet klubs centīsies parūpēties, lai visiem, kas ieradušies, būtu vieta turnīrā.

Reģistrācija jāveic šeit

 1. Jāizveido lietotājs iekš mūsu mājaslapas – goexanimo.lv
 2. Jāizveido komanda ar nosaukumu team_tavsingameniks.
 3. Lai pabeigtu reģistrāciju, jāveic pēcapmaksas pieteikums, izmantojot kodu “UZVIETAS” (pamācība, kā norādīt apmaksu uz vietas ir šeit).

Papildus informācija par neskaidrībām reģistrēšanās procesā ir šeit no iepriekšējā team buildera.

 

Informācija par ierašanos un datoriem:

Visiem dalībniekiem ir jāierodas  no 9:30 līdz 10:00 , jo 10:15 sākas komandu sadale un uzreiz pēc komandu sastāvu noskaidrošanas komandas izvietojas pie izvēlētā galda un 11:00 sākas pats turnīrs.

Ja nav iespējams sevi nodrošināt ar datoru, tad to var īrēt no kluba:

 • Datora īre uz visu dienu: 10 EUR
 • Monitora īre uz visu dienu: 5 EUR

Klubs bez maksas var nodrošināt ar tastatūru un peli, bet katram spēlētājam ir stingri ieteicams ņemt līdzi savas perifērijas ierīces.

Klubs nenodrošina austiņas un mikrofonu!

Ir iespēja pieslēgties mūsu LAN ar kabeli, bet tas ir jānodrošina pašam. Klubā var iegādāties ethernet kabeli par 2 eiro.

 

Turnīra formāts:

 • 8 komandas, 1 grupa;
 • katra komanda spēlē vienu spēli pret visām komandām grupā (~7 spēles);
 • labākās 4 komandas iziet no grupas un turpina spēlēt play-offs, kur sākās best of 3 formāta spēles;
 • trešā vieta tiek noteikta spēlē starp pirmās play-off kārtas zaudētājiem.

 

Pirmās vietas ieguvējiem nelielas balvas no mūsu sponsoriem!
Gaidīsim visus interesentus 21. augustā mūsu klubā!

 

 

Laboja Dzēsts #40149, labots 4x