LCS Summer Split vairs nav aiz kalniem, taču nepieminēts ir palicis fakts, ka Vācijas futbola klubs FC Schalke 04 šī mēneša sākumā ir iegādājies kādreizējo komandu Elements un līdz ar to arī viņu LCS vietu. Oficiāli 19.maija notikušajā preses konferencē paziņoja, ka kluba galvenais mērķis šobrīd ir atrast Dota 2 un Overwatch spēlētājus, kā arī to, ka CS:GO pašlaik viņus neinteresē, citējot: “ spēle CS:GO neatbilst viņu klubam”, sacīja Tims Reiherts, organicācijas e-sporta vadītājs.

FC Schalke mediju un komunikāciju direktors Tomass Spiegels pieminēja, ka organizācija cer ar laiku savas EU LCS spēles pārcelt no Riot studijas Berlīnē uz Veltins arēnu Geleskirhenā, Vācijā.Pamatojoties uz to, ka tas ir māju stadions viņu futbola komandai un to, ka līdzīgi e-sporta pasākumi jau norisinās atvērtās arēnās.

LCS komandas sastāvs lielākoties palicis nemainīgs, neskaitot to, ka ticis nomainīts komandas vidus līnijas spēlētājs, kurš šobrīd, kā oficiāli paziņots, būs Hampus “Fox” Myhre.

Vēl ir vērts pieminēt, ka Elements pagājušajās starpsezonas beigās ierindojās 7.vietā, un tagad organizācija centīsies pierādīt to, ka ir spējīga uz ko vairāk, un turpmāk savu vēsturi Legue of Legends e-sporta pasaulē rakstīs ar organizāciju FC Schalke 04.

Pirmo spēli FC Schalke 04 aizvadīs jau 2.jūnijā, spēlējot pret Unicorns of Love.

 

(TL;DR)

Vācijas futbola organizācija FC Schalke 04 šomēnes iegādājās LCS komandu Elements, kā arī organizacija veido jaunas Dota 2 un Overwatch komandas.